PAKİŞ MAKİNA

İNSAN KAYNAKLARI

Mesajınızı paylaşmadan önce iletişim bilgilerinizi doğru yazdığınızdan emin olunuz.

İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKAMIZ

Pakiş Makina’nın en önemli sermayesi olarak gördüğümüz insan kaynağını, organizasyonun amaçlarına ulaşmada etkin ve verimli kullanmak, firmanın her an doğabilecek gereksinimlerini karşılayabilecek pozisyonda kişileri istihdam etmek, çalışanları takdir ve motive etmek, personelin performanslarına uygun bir şekilde kariyer hedeflerini gerçekleştirmelerine imkan sağlamak İnsan Kaynakları politikamızın özünü oluşturmaktadır.

İK VİZYONUMUZ

Yeniliklere ve değişime açık dinamik, yaratıcı, kendisini ve işini sürekli geliştirmeyi hedefleyen, görev yaptıkları kurumda şirket çıkarları doğrultusunda içtenlikle çalışan bireyleri kurumumuza kazandırmak ve kurum kültürü çerçevesinde firmamızı belirlenen hedeflere taşıyan insan kaynağına sahip olmaktır.

İK MİSYONUMUZ

Yeteneklerin geliştirildiği, katılımın ve ekip çalışmasının özendirildiği, iyi bir çalışma ortamında güvene dayalı kalıcı ve uzun süreli ilişkiler kurmak.

İŞ OLANAKLARI

Pakiş Makina doğru adayları doğru pozisyonlara yerleştirmek için özenli ve titiz bir işe alma süreci uygulamaktadır. Süreçler; Kişinin CV’si incelenir, Pozisyon için uygun görülen kişiye Pakiş Makina iş başvuru formu doldurulması istenir, Pakiş Makina iş başvuru formunun değerlendirilmesi, İş başvurusunda bulunan kişinin nitelikleri göz önünde tutularak randevu verilmesi Randevu gün ve saatine göre ilgili kişiyle panel usulü görüşülmesi, Süreci olumlu tamamlayana göreve başlayacağı birimin yöneticisiyle görüşülerek iş teklifi yapılması. Personel alımlarında başvuran kişi ile ilgili şu sorulara cevap aranır:

a) İş için gerekli donanıma sahip mi?
b) Kurum kültürüne uygun mu?
c) Takım çalışmasına önem veriyor mu?
d) Dürüst mü?
e) Sorumluluk alma yetisine sahip mi?
f) Güler yüzlü mü?
g) Müşteri odaklı mı?
h) Çevresi ile iyi bir iletişim kurabiliyor mu?

Adres:

İstanbul Küçük Mermerciler Sanayi Sitesi 1.cd 7.sk. No:6 Köseler Köyü Dilovası - Kocaeli

E-mail:

pakis@pak-is.com.tr

Tel:

+90 262 728 14 28

Fax:

+90 262 728 14 31

PAKİŞ SOSYAL MEDYA

PAKİŞ MAKİNA 2016